Tarih | Salon | Saat | Ev Sahibi (A) | A | B | Misafir (B) | Set Sonuçları | C | Küme | Ktg | Tür | Gr |
29.04.2024 | 17 Ağustos Ss | 18:00 | Gölcük Çınarlık -B- | 0 | 3 | Beş Renk Spor -B- | (14-25) (20-25) (13-25) | B | YKGL | YK | GR | C |
H.Gemici S.S. | 18:30 | Kocaeli Voleybol Akademi -C- | 3 | 2 | Gölcük Belediye -B- | (22-25) (21-25) (25-13) (25-15) (15-8) | B | YKGL | YK | GR | C |
20:00 | Kocaeli Voleybol Akademi -B- | 3 | 0 | Gölcük Yıldızları -B- | (25-7) (25-11) (25-15) | B | YKGL | YK | GR | C |
30.04.2024 | 17 Ağustos Ss | 18:00 | Gölcük Yıldızları -B- | 1 | 2 | Gölcük Belediye -B- | (18-25) (25-20) (4-15) | B | MNK | MnK | GR | C |
19:00 | Gölcük Yıldızları -C- | 2 | 0 | Gölcük Çınarlık -B- | (25-7) (25-9) | B | MNK | MnK | GR | C |
20:00 | Gölcük Çınarlık -C- | 0 | 2 | Gölcük Gençlik Spor | (6-25) (11-25) | B | MNK | MnK | GR | C |
Darıca Ss | 18:30 | Darıca Yıldız -B- | 0 | 2 | Gebze Mustafa Üstündağ Arena | (19-25) (17-25) | B | MNK | MnK | GR | E |
19:30 | Darıca Çınaraltı S.K. | 2 | 0 | Darıca Yıldız -C- | (25-7) (25-7) | B | MNK | MnK | GR | E |
Derince O.Çetingöz Ss | 18:30 | Derincespor -C- | 0 | 3 | Derince Anka -B- | (11-25) (18-25) (11-25) | B | YKGL | YK | GR | A |
20:00 | Körfez Akademi -B- | 3 | 0 | Darıca Kuzey Yıldızı -B- | (25-19) (25-21) (25-19) | B | YKGL | YK | GR | A |
Gebze Ss | 18:00 | Gebze Gençlik Spor | 2 | 1 | Çayırova Belediyesi | (25-12) (16-25) (15-11) | B | MNK | MnK | GR | E |
H.Gemici S.S. | 18:30 | Emek Dayanışması Sk | 2 | 0 | Yahyakaptan -C- | (25-8) (25-3) | B | MNK | MnK | GR | A |
19:30 | Kartepe Genç Akademi | 1 | 2 | 23 Nisan | (14-25) (25-22) (8-15) | B | MNK | MnK | GR | A |
Karamürsel Ss | 19:00 | Karamürsel Açı Spor | 2 | 1 | Değirmenderespor | (25-11) (25-27) (15-6) | B | MNK | MnK | GR | C |
20:00 | Karamürsel Gençlik Spor -B- | 0 | 3 | Kocaeli Voleybol Akademi -C- | (20-25) (11-25) (14-25) | B | YKGL | YK | GR | C |
01.05.2024 | 17 Ağustos Ss | 13:00 | Gölcük Belediye -C- | 1 | 2 | Gölcük İhsaniye S.K. | (26-24) (12-25) (6-15) | B | MNK | MnK | GR | C |
14:00 | Gölcük Çınarlık -B- | 0 | 3 | Kocaeli Voleybol Akademi -B- | (8-25) (10-25) (4-25) | B | YKGL | YK | GR | C |
15:30 | Gölcük Belediye -B- | 3 | 2 | Gölcük Yıldızları -B- | (8-25) (25-20) (25-13) (21-25) (15-6) | B | YKGL | YK | GR | C |
Derince S.S | 14:00 | Derince Gençlik Spor | 1 | 2 | Körfez Akademi -C- | (25-14) (21-25) (9-15) | B | MNK | MnK | GR | D |
15:00 | 19 Mayıs Gsk | 0 | 2 | Körfez Akademi -B- | (18-25) (14-25) | B | MNK | MnK | GR | D |
16:00 | Derince Anka -B- | 0 | 2 | Derince Anka -C- | (15-25) (21-25) | B | MNK | MnK | GR | D |
Gebze Ss | 18:30 | Gebze Gençlik Spor | 2 | 0 | Darıca Yıldız -C- | (25-12) (25-12) | B | MNK | MnK | GR | E |
H.Gemici S.S. | 14:00 | Beş Renk -B- | 2 | 0 | İzmit Dsi Spor | (25-15) (25-16) | B | MNK | MnK | GR | B |
15:00 | Kocaeli Gelişim S.K. | 0 | 2 | Manşet Voleybol Akademi | (25-27) (14-25) | B | MNK | MnK | GR | B |
16:00 | İzmitspor | 2 | 0 | Yahyakaptan -C- | (25-23) (25-21) | B | MNK | MnK | GR | A |
02.05.2024 | Darıca Ss | 18:30 | Darıca Yıldız -B- | 0 | 2 | Darıca Çınaraltı S.K. | (15-25) (19-25) | B | MNK | MnK | GR | E |
19:30 | Darıca Kuzey Yıldızı | | | Gebze Mustafa Üstündağ Arena | | B | MNK | MnK | GR | E |
H.Gemici S.S. | 19:00 | Beş Renk -C- | | | 23 Nisan | | B | MNK | MnK | GR | A |
03.05.2024 | Derince S.S | 18:00 | Körfez Petkim Ortaokulu -B- | | | 19 Mayıs G.S.K -B- | | B | YKGL | YK | GR | B |
H.Gemici S.S. | 18:30 | Emek Dayanışması Sk | | | Kartepe Genç Akademi | | B | MNK | MnK | GR | A |
19:30 | İzmit Ortaokulu S.K. | | | İzmit Dsi Spor | | B | MNK | MnK | GR | B |
Hüseyin Akbaş | 14:00 | Sivas İl Özel İdare Spor Kulübü | | | Samsun Vezirköprü Gençlik Spor Kulübü | | K | ALTYPK | YLD | YF | - |
16:00 | Çorum Osmancık Belediye Spor Kulübü | | | Trabzon İskofya Spor Kulübü | | K | ALTYPK | YLD | YF | - |
Şampiyon Hasan Gemici | 12:00 | Eskişehir Tepebaşı Spor | | | Bolu Voleybol | | K | ALTYPK | YLD | YF | - |
14:00 | Sakarya Gelişim Spor | | | Çan Gençlik Kale Spor | | K | ALTYPK | YLD | YF | - |
04.05.2024 | 17 Ağustos Ss | 13:00 | Gölcük Yıldızları -B- | | | Değirmenderespor | | B | MNK | MnK | GR | C |
14:00 | Gölcük Yıldızları -C- | | | Gölcük Gençlik Spor | | B | MNK | MnK | GR | C |
15:00 | Gölcük Belediye -C- | | | Gölcük Çınarlık -B- | | B | MNK | MnK | GR | C |
16:00 | Gölcük Çınarlık -C- | | | Karamürsel Açı Spor | | B | MNK | MnK | GR | C |
17:00 | Gölcük Belediye -B- | | | Gölcük İhsaniye S.K. | | B | MNK | MnK | GR | C |
H.Gemici S.S. | 16:00 | Beş Renk -B- | | | Kocaeli Gelişim S.K. | | B | MNK | MnK | GR | B |
Şampiyon Hasan Gemici | 12:00 | Bolu Voleybol | | | Sakarya Gelişim Spor | | K | ALTYPK | YLD | YF | - |
14:00 | Çan Gençlik Kale Spor | | | Eskişehir Tepebaşı Spor | | K | ALTYPK | YLD | YF | - |
05.05.2024 | Darıca Ss | 14:30 | Darıca Çınaraltı -B- | | | Derincespor -B- | | B | YKGL | YK | GR | B |
16:00 | Darıca Yıldız -C- | | | Körfez Akademi -C- | | B | YKGL | YK | GR | B |
H.Gemici S.S. | 16:00 | İzmitspor | | | 23 Nisan | | B | MNK | MnK | GR | A |
17:00 | Beş Renk -C- | | | Emek Dayanışması Sk | | B | MNK | MnK | GR | A |
Şampiyon Hasan Gemici | 12:00 | Çan Gençlik Kale Spor | | | Bolu Voleybol | | K | ALTYPK | YLD | YF | - |
14:00 | Eskişehir Tepebaşı Spor | | | Sakarya Gelişim Spor | | K | ALTYPK | YLD | YF | - |
06.05.2024 | 17 Ağustos Ss | 18:30 | Gölcük Yıldızları -B- | | | Karamürsel Gençlik Spor -B- | | B | YKGL | YK | GR | C |
20:00 | Gölcük Çınarlık -B- | | | Gölcük Belediye -B- | | B | YKGL | YK | GR | C |
Çayırova Ss | 18:30 | Çayırova Belediyesi | | | Darıca Yıldız -C- | | B | MNK | MnK | GR | E |
Derince S.S | 18:00 | Derince Anka -B- | | | Derince Gençlik Spor | | B | MNK | MnK | GR | D |
19:00 | Derince Anka -C- | | | Körfez Petkim Ortaokulu | | B | MNK | MnK | GR | D |
20:00 | Körfez Akademi -B- | | | Körfez Akademi -C- | | B | MNK | MnK | GR | D |
H.Gemici S.S. | 18:30 | Beş Renk Spor -B- | | | Kocaeli Voleybol Akademi -B- | | B | YKGL | YK | GR | C |
20:00 | İzmit Ortaokulu S.K. | | | Yahyakaptan -B- | | B | MNK | MnK | GR | B |
07.05.2024 | Derince S.S | 18:30 | Körfez Akademi -B- | | | Derincespor -C- | | B | YKGL | YK | GR | A |
20:00 | Derince Anka -B- | | | Darıca Yıldız -B- | | B | YKGL | YK | GR | A |
H.Gemici S.S. | 18:30 | Yahyakaptan -B- | | | Manşet Voleybol Akademi | | B | MNK | MnK | GR | B |
19:30 | Yahyakaptan -C- | | | Kartepe Genç Akademi | | B | MNK | MnK | GR | A |
08.05.2024 | 17 Ağustos Ss | 18:30 | Gölcük Belediye -B- | | | Değirmenderespor | | B | MNK | MnK | GR | C |
19:30 | Gölcük Belediye -C- | | | Gölcük Gençlik Spor | | B | MNK | MnK | GR | C |
Darıca Ss | 18:30 | Darıca Yıldız -C- | | | Darıca Çınaraltı -B- | | B | YKGL | YK | GR | B |
20:00 | Darıca Kuzey Yıldızı | | | Darıca Çınaraltı S.K. | | B | MNK | MnK | GR | E |
09.05.2024 | 17 Ağustos Ss | 18:00 | Gölcük Çınarlık -B- | | | Gölcük İhsaniye S.K. | | B | MNK | MnK | GR | C |
19:00 | Gölcük Yıldızları -B- | | | Gölcük Çınarlık -C- | | B | MNK | MnK | GR | C |
20:00 | Gölcük Yıldızları -C- | | | Karamürsel Açı Spor | | B | MNK | MnK | GR | C |
Derince S.S | 18:30 | Derincespor -B- | | | 19 Mayıs G.S.K -B- | | B | YKGL | YK | GR | B |
20:00 | Körfez Akademi -C- | | | Körfez Petkim Ortaokulu -B- | | B | YKGL | YK | GR | B |
Gebze Ss | 19:00 | Gebze Gençlik Spor | | | Darıca Yıldız -B- | | B | MNK | MnK | GR | E |